swiss breitling replica watches omega replica watches james bond replica panerai rubber strap hublot king power red devil replica rolex sea-dweller replica

Štandard

Byty v projekte Racany Bianco sú vybavené laminátovými parketami, ktoré rovnako ako sanita, armatúra, dlažby, obklady, interiérové dvere sú vybrané spomedzi značkových výrobkov.

Okná sú francúzske - plastové s z vonkajšej strany vo farbe antracit, rolety - hliníkové. Na každom poschodí poteší atraktívna lodžia. V interiéri bytov nechýba domáci videotelefón, priestor na umiestnenie vonkajšej klimatizačnej jednotky, v severných izbách pod balkónovými dverami podlahové konvektory, štrukturovaná kabeláž a určite poteší i optika zavedená až do domu (internet).

Štandard bytov

Cieľom našej ponuky je vybrať a ponúknuť klientovi štandardné vybavenie čo možno najviac zodpovedajúce náročnosti dnešného zákazníka. Vybrané vysokokvalitné a dizajnovo nadčasové materiály spĺňajú všetky kritériá dopytu na trhu.


Interiérové dvere:
Westag & Getalit AGPortaLit

 

Možnosti prevedenia:
buk, dub, jelša, čerešňa, orech, wenge

V štandardnom vybavení sú zakomponované plné, hladké laminátové dvere s melaminovým povrchom, s jednoduchou polohranatou obložkovou zárubňou.

PDF na stiahnutie


Laminátové parkety: EGGER

 

Možnosti prevedenia:

  • H1044 javor select
  • H2199 merbau 3-lamelový
  • H2285 orech 3-lamelový
  • H2580 orech siena
  • H2633 corona beech
  • H2671 čerešňa 3-lamelová
  • H2706 buk polárny
  • H270Z buk rustikálny
  • H2105 buk natural
  • H2491 queensland acacia

hrúbka 7 mm, trieda oteru AC4
Súčasťou štandardnej ponuky je možnosť výberu z kolekcie SOLUTION. Vysoko atraktívna laminátová pokládka Clic2Clic bez lepenia sa skladá zo 4 stabilných vrstiev. Základná stredná vrstva je tenká - veľmi hustá HDF drevovláknitá nosná doska, ktorá je zo spodnej strany chránená filmom, brániacim preniknutiu vlhkosti. Vrchná vrstva je pokrytá extrémne odolným ochranným filtrom.
Viac informácií na: www.jutex.sk PDF na stiahnutie


Obklady a dlažby: Paradyz

 

Možnosť výberu z kolekcie CONCERT.
V kolekcii CONCERT je možné 7 farebných odtieňov dlažby a obkladu (orange, verde, blue, bianco, beige, orcha, brown). V štandarde bude ponúknutá klientovi aj základná listela prislúchajúca k daným kolekciám.


Sanita a armatúra: Laufen / Hansgrohe

 

Výber exkluzívnych dodávateľov svetového formátu ponúkajucich na dnešnom trhu výrobky jedinečného designu a priemyselnej výroby hovorí za všetko.
Kolekcia sanity LAUFEN PRO A spĺňa v každom ohľade náročné požiadavky klienta.
V základnom štandarde sa ponúka v prevedení biela keramika. www.laufen.com
www.hansgrohe.com PDF na stiahnutie

Štandard stavby


NOSNÝ SYSTÉM

 

Blok A,B:

Zvislý nosný sytém je tvorený železobetónovými monolitickými stĺpmi skeletu. Obvodové steny suterénu sú železobetónové hr. 250 mm.

Všetky železobetónové konštrukcie v kontakte s exteriérom sú obložené doskami z penového polystyrénu EPS hr.80 mm.
Schodiskový priestor je tvorený železobetónovými stužujúcimi stenami.
Deliace steny medzi bytmi sú murované z keramických tvárnic Porotherm Akustik hr. 250 mm.
Stropné dosky sú ŽB poloprefabrikované z filigránových dosiek hr. 60 mm, zaliate betónovou zmesou do celkovej hr. 250 mm

 

Blok C:

Zvislý nosný systém je tvorený železobetónovými monolitickými stĺpmi skeletu. Obvodové steny suterénu sú z keramických tvárnic Porotherm hr. 300 mm.
Schodiskový priestor je tvorený železobetónovými stužujúcimi stenami.
Deliace steny medzi bytmi sú murované z keramických tvárnic Porotherm Akustik hr. 250 mm.
Stropné dosky sú ŽB poloprefabrikované z filigránových dosiek hr. 60 mm, zaliate betónovou zmesou do celkovej hr. 250 mm.

Viac...


NENOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY

 

Vnútorné deliace steny a priečky sú murované z keramických tehál, hrúbky 150, 115 a 80 mm.
Železobetónové obvodové steny sú zateplené tepelnou izoláciou hr. 80 mm


STRECHA

 

Strecha nad objektom je riešená v niekoľkých úrovniach.

 

nad 1.NP vystupujúca časť plochá strecha s vnútornmi vtokmi, krytina je z HIF mPVC, spádová vrstva je z polystyrén betónu s parozábranou, tepelnou izoláciou, na ktorej je nepochôdzna štrková vrstva z ťaženého kameniva.

 

nad 5.NP plochá strecha - pochôdzna, jednoplášťová - ľahčený betón, parozábrana, dosky z extrudovaného polystyrénu, krytina HIF mPVC, betónová dlažba kladená na sucho, časť nášľapných vrstievb je z tropického dreva BANKIRAI, kladených na drevený rošt.

 

Na terase pred m.č. 6.03 + 6.24 sú osadené výlezy na strechu - s pdkrovnými protipožiarnymi schodami. Medzi jednotlivými terasami medzi bytmi sú deliace oceľové stienky s mliečnym sklom.

 

Strechy sú vyspádované k vnútorným vyhrievaným vpustiam.

 

Nad 6.NP plochá strecha - obrátenm poradím vrstiev, spádový ľahčený betón, krytina HIF mPVC, dosky z extrudovaného polystyrénu, priťažené s vrstvou z ťaženého kameniva šírku, na 6.NP je pevný oceľový rebrík s výlezom na strechu, ktorým musí majiteľ umožniť vstup na strechu.

Viac...


PIVNIČNÉ KOBKY

 

Blok C
Pivničné kobky sú murované s drevenými dverami do oceľovej zárubne.

Blok A,B
Pivničné kobky sú murované s drevenými dverami do oceľovej zárubne. Vetranie je prirodzené.


OMIETKY VNÚTORNÉ

 

vápenná omietka hladká, maľba biela


FASÁDA

 

Odvetraná fasáda z cementovotrieskových dosiek HDF hr. 10 mm v rôznej plošnej a farebnej úprave v kombináci s tenkovrstvovou omietkou (Terranova)