Račan: Túto terasu už pozná celé Slovensko

19.12.2011 - S príchodom nových projektov Rača ožíva a získava si renomé po celej republike. Najnovšie sa na terase jedného z mezonetových bytov v projekte Račany Bianco nakrúcal reklamný spot, ktorý už je nasadený v televíziách.

Račan: Túto terasu už pozná celé Slovensko V záberoch sa objavuje pohľad na Malé Karpaty aj račianske vinohrady. S trochou nadsádzky možno povedať, že túto terasu už pozná celé Slovensko.

V reklame, ktorú vytvorila agentúra Gigastars creative s režisérmi Petrom a Pavlom Mrázekovcami, sa prezentujú všetky výhody projektu Račany Bianco. Zachytáva príbeh jedného dňa od východu až po západ slnka – ráno s cvičením jogy, neskôr opaľovaním, party pri replica sinn ux oslavy narodenín až po večernú romantiku vo dvojici. A všetko sa odohráva na nádhernej terase s exotickým drevom a povznášajúcim výhľadom!

V záberoch sa objavuje pohľad na Malé Karpaty aj račianske vinohrady. S trochou nadsádzky možno povedať, že túto terasu už pozná celé Slovensko.

V reklame, ktorú vytvorila agentúra Gigastars creative s režisérmi Petrom a Pavlom Mrázekovcami, sa prezentujú všetky výhody projektu Račany Bianco. Zachytáva príbeh replica iwc watches dňa od východu až po západ slnka – ráno s cvičením jogy, neskôr opaľovaním, party pri príležitosti oslavy narodenín až po večernú romantiku vo dvojici. A všetko sa odohráva na nádhernej terase s exotickým drevom a povznášajúcim výhľadom!

Chcete to tiež zažiť?
V ponuke komplexu Račany Bianco sú po vypredaní menších metráží stále krásne 3 či 4-izbové byty s veľkými lodžiami ako aj luxusné 5-izbové mezonety s rozľahlými terasami. Informácie o ponuke bytov v projekte Račany Bianco vám na replica tudor hydronaut ii čísle 0914 234 567 poskytne pani Zlatica  Mikulayová alebo navštívte stránku www.racany.sk.

Archív

Aktuality

Račan: Grafobal poskytol pozemky na cyklotrasu

Investor novej rezidenčnej štvrte Račany Bianco, spoločnosť Grafobal Group Development, poskytol pozemky pre výstavbu Malokarpatsko-šúrskej cyklomagistrály, ktorá prepojí Raču, Vajnory a Svätý Jur.

Viac

Grafobal poskytol pozemky na cyklotrasu

Investor novej rezidenčnej štvrte Račany Bianco, spoločnosť Grafobal Group Development, poskytol pozemky pre výstavbu Malokarpatsko-šúrskej cyklomagistrály, ktorá prepojí Raču, Vajnory a Svätý Jur.

Viac

Ďalšie