HN Reality

09.09.2009 - Kde nakrúca Andy Kraus

HN Reality Kolaudácia prvých troch z celkovo šiestich domov komplexu Račany Bianco je ukončená. V rámci prvej etapy projektu sa tak odovzdáva do užívania 78 bytov. Račany Bianco okrem 168 bytov, priestorov pre občiansku vybavenosť a detského ihriska poskytnú spolu 266 parkovacích miest. Viac ako 80 percent bytov je predaných. Bytový komplex sa nachádza v bratislavskej Rači na Komisárkach na ulici Pri vinohradoch. Záujemcovia o bývanie sa môžu oboznámiť so svojím bytom priamo v novostavbe, v prezentačnom byte. Na podnikanie sú určené nebytové priestory s rôznymi dispozíciami. 

Prezentačný byt sa nachádza sa v jednom zo šiestich samostatne stojacich objektov komplexu. Trojizbový byt prezentuje veľkorysý obývací priestor s kuchyňou nad 36 m2. Želané súkromie poskytnú ďalšie dve izby s rozlohou do 16 m2. K tomu krásna hala, šatník, kúpeľňa. Dve lodžie s výmerou nad 8 m2 sú predurčené nielen na romantické raňajky či praktické sušenie bielizne, ale i na prevetranie myšlienok pri naozaj peknom výhľade. „Cena za štvorcový meter, príjemné bonusy, napríklad murovaná komora 1,5 m2 ku každému bytu zadarmo, lokalita, možnosť prefinancovania bývania prostredníctvom úverov a predovšetkým hotová skolaudovaná stavba sú v súčasnosti podstatnými benefitmi projektu v konkurenčnom prostredí,“ povedal Martin Chrenko, manažér projektu.

V Račanoch filmári Filmový štáb s režisérskou stoličkou Andyho Krausa sa udomácnil v jednom z trojizbových bytov v komplexe Račany Bianco. Spolu so špičkovými slovenskými hercami v ňom totiž nakrúca najdrahší nový televízny seriál TV Joj. Priestor, ktorý si filmári pre svoju prácu vybrali v televíznej relácii, hrá počas voľna filmárov úlohu prezentačného bytu. Premiéru na obrazovkách bude mať až na jeseň. „Pre nakrúcanie určitých častí nášho seriálu sme hľadali priestor, v ktorom bude ,bývať‘ úspešná mladá rodinka. Potrebovali sme byt, ktorý môžeme nielen zariadiť podľa našich potrieb, ale komfortne sa v ňom pohybovať s kamerou a ostatnou technikou. Trojizbák v Račanoch zabodoval práve veľkorysou dispozíciou, príjemnou terasou a naozaj pekným výhľadom,“ povedal Roman Neuschl, šéf marketingu TV Joj.

Nakrúcanie televízneho seriálu, ktorý vzniká s použitím filmovej technológie dosiaľ v slovenskej súčasnej seriálovej tvorbe ojedinelej, prebieha počas dokončovacích prác na projekte.  Kolaudácia prvých troch z celkovo šiestich domov komplexu Račany Bianco je ukončená. V rámci prvej etapy projektu sa tak odovzdáva do užívania 78 bytov. Račany Bianco okrem 168 bytov, priestorov pre občiansku vybavenosť a detského ihriska poskytnú spolu 266 parkovacích miest. Viac ako 80 percent bytov je predaných. (red)
http://living.hnonline.sk/casopis/2009/september

Archív

Aktuality

Račan: Grafobal poskytol pozemky na cyklotrasu

Investor novej rezidenčnej štvrte Račany Bianco, spoločnosť Grafobal Group Development, poskytol pozemky pre výstavbu Malokarpatsko-šúrskej cyklomagistrály, ktorá prepojí Raču, Vajnory a Svätý Jur.

Viac

Grafobal poskytol pozemky na cyklotrasu

Investor novej rezidenčnej štvrte Račany Bianco, spoločnosť Grafobal Group Development, poskytol pozemky pre výstavbu Malokarpatsko-šúrskej cyklomagistrály, ktorá prepojí Raču, Vajnory a Svätý Jur.

Viac

Ďalšie